Darcovia, Sponzori
 

V uplynolom týždni nás milo prekvapil a nesmierne potešil konateľ spoločnosti STAVMAT-R p. Jozef Repka, ktorý prispel materiálnou pomocou pri prestavbe a vybudovaní novej Karanténnej stanice (KS) v Starej Ľubovni.

Vďaka súťaži sa našim chlpáčom podarilo získať 350 kg granuliek značky eminent. Predmetom súťaže bolo zaslať príbeh, ktorý následne získaval hlasy, príbeh s najväčším počtom hlasov vyhral granulky pre vybraný útulok a pre sebe. 1. miesto v súťaži získala Zdena Mariášová, ktorá sa rozhodla výhru venovať práve nám.

Úvodný odstavec čitateľom objasní hlavnú tému článku. Pokiaľ ho zobrazíte aj v prehľade všetkých článkov, pomôžete čitateľom s rozhodovaním, ktorý príspevok je pre nich zaujímavý. Nezabudnite úvodný odstavec odlíšiť od zvyšku textu. V nasledujúcich riadkoch nájdete ďalšie tipy, ako články upravovať.

Jednoduché a krátke články vám pomôžu udržať čitateľov v obraze. Zaujímavý úvodný odstavec a stručný, informatívny obsah zaručia, že sa k vám budú radi vracať pre ďalšie novinky.