STAVEBNINY S VEĽKÝM SRDCOM

22.06.2017

Stavebniny s veľkým srdcom

V uplynolom týždni nás milo prekvapil a nesmierne potešil konateľ spoločnosti STAVMAT-R p. Jozef Repka, ktorý prispel materiálnou pomocou pri prestavbe a vybudovaní novej Karanténnej stanice (KS) v Starej Ľubovni.

Nové priestory KS sa aktuálne pripravujú v areáli kynologického klubu v Starej Ľubovni na Mýtnej ulici. Ich súčasťou bude odchytová časť s ošetrovňou a skladom, časť pre umiestnené psíky, ktoré prešli veterinárnou kontrolou a časť s výbehom. Finančne náročná prestavba si našla svojich sympatizantov i sponzorov z čoho sme milo prekvapení.

V priebehu minulého týždňa sme zavítali práve do spomínanej firmy STAVMAT - R, kde sme mali v pláne nákupiť zámkovú dlažbu s obrubníkmi na prípravu podkladu pod sklad granúl. Skúsili sme firmu osloviť s možnosťou zobrať si zbytkový materiál aby sme tak ušetrili pre nás nemalé finančné náklady. Odišli sme so zámkovou dlažbou a obrubníkmi, ktoré nám konateľ spoločnosti p. J. Repka bez akéhokoľvek zaváhania daroval. V takýto koniec sme nedúfali a nesmierne si vážime práve konanie konateľa spoločnosti. Je skvelé vedieť, že myšlienku meníme na realitu spoločne a je nás stále viac.

V mene chlpáčov umiestňovaných do priestorov karanténnej stanice z celého srdca ďakujeme a vážime si takúto pomoc. Firma STAVMAT-R je miestom kde sa stretnete s pochopením, ústretovosťou a ľuďmi s dobrým srdcom. Určite Vám radi poradia.

ĎAKUJEME

Ak chcete priložiť ruku k dielu neváhajte nás kontaktovať každá pomoc je pre nás obrovskou pomocou a motiváciou pokračovať. V priestoroch KS občas končia aj psíky, ktoré sa len zatúlali či ďaleko odbehli od domova, nech sú tieto priestory príjemným priestorom pre každého zatúlaného psíka, či už na pár hodín alebo mesiace. Nové priestory budú slúžiť psom z nášho mesta, veríme, že budú nadmieru spĺňať naše ale hlavne tie psie očakávania.