Spojenie Kynologického klubu & Karanténnej stanice

12.03.2017

Počas uplynulých rokov boli psíkovia z KS SL súčasťou Kynologického klubu, boli prevychovávaný, prezentovaný a dokonca i adoptovaný vďaka ich účasti na výcvikoch v areáli Kynologického klubu a tiež podujatiach ktoré sme pre ne v našich priestoroch realizovali.

Už na konci minulého roka sme začali bojovať za víziu spoločného priestoru, zlepšeniu podmienok psíkov umiestnených v Karanténnej stanici a tiež vyčleneniu priestoru práve  pre ne. Spojenie Kynologického klubu & Karanténnej stanice je už potvrdené, teraz prichádzcha moment v ktorom sa začína s realizáciou prestavby, prekládky a úpravy areálu Kynologického klubu.

Pôvodne sa Karanténna stanica nachádzala v areáli firmy EKOS, spol. s r. o., kde bude sídliť dokým nebudú pripravené nové priestory. 

Privítame akúkoľvek formu pomoci a tešíme sa na to kedy Vám spoločné priestory predstavíme.

Tím KK&KS SL

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati.